למי זה מתאים

דורבן העקב, כתף קפואה ומרפק טניס או גולף הם סוגים שונים של דלקת כרונית בגידים או צורה של הסתיידות גידים. מדובר בתופעה מוכרת היטב, ולא רק לספורטאים ולחובבי כושר. בדרך כלל, מקובל להחזיר את הגוף לתפקוד רגיל ושוטף על ידי סדרה אינטנסיבית של טיפולים באמצעים קונבנציונליים: פיזיותרפיה, זריקות קורטיזון לאזור המודלק, ולעיתים אף ניתוח.

למי מתאים טיפול בגלי הלם?
לספורטאים שנפגעו בגפיהם וזקוקים לטיפול מהיר, כדי לחזור לשגרת הפעילות הספורטיבית תוך זמן קצר.
למי שאינם ספורטאים וכבר ניסו עד היום את מרבית הטיפולים השמרניים לטיפול בבעיות אורתופדיות.

טכנולוגיית "גלי הלם" מטפלת במגוון בעיות אורטופדיות ובעיקר בדלקות כרוניות של הגידים, הסתיידויות גידים וכאבים כרוניים. גלי ההלם, גלים אקוסטיים הנשלחים לאזור הטיפול, מרעידים את מקום ההסתיידות ומפוררים אותה, דבר המאפשר את התמוססותה וספיגתה בגוף. בעקבות הטיפול בגלי הלם, מוגברת זרימת הדם לאזור, והדלקת והכאב נעלמים.

טכנולוגיית "גלי הלם" מטפלת במגוון בעיות אורטופדיות ובעיקר בדלקות כרוניות של הגידים, הסתיידויות גידים וכאבים כרוניים.

הבעיות הנפוצות ביותר הנובעות ממצבים אלו הן:

הסתיידויות גידים בכתף
דורבן העקב
מרפק טניס
מרפק גולף
כתף קפואה
דלקת בגיד אכילס

מרפק טניס (Tennis Elbow) ומרפק גולף

תופעות שכיחות אצל מי שמרבה להשתמש בזרועותיו בתנועות חוזרות ונשנות, כדוגמת שחקני טניס או שחקני גולף. למרות זאת רבים מהאנשים הלוקים בתופעות אלה אינם עוסקים כלל בענפי הספורט הללו.

הסתיידויות גידים בכתף  Calcific Tendinitis

הינו תהליך המתרחש בגידי השרירים המקיפים את הכתף. תהליך זה מלווה בהסתיידויות בגידי שרירים אלו ומתאפיין בכאבים עזים ובהגבלת תנועה המלווים כל ניסיון להפעלת הכתף.

דורבן העקב

דורבן העקב הינה תופעה, שראשיתה בתהליך דלקתי כרוני, המלווה לעתים בהסתיידות באזור החיבור בין הרצועות בכף הרגל לעצם העקב. הסתיידות זו יוצרת מעין "זיז" באזור הדריכה של כף הרגל, וגורמת לכאב בחלק מן המקרים.

הפתרון – גלי הלם

גלי ההלם, גלים אקוסטיים הנשלחים לאזור הטיפול, מרעידים את מקום ההסתיידות ומפוררים אותה, דבר המאפשר את התמוססותה וספיגתה בגוף.
אספקת דם בלתי נאותה הינה אחד מן הגורמים להתפתחות דלקות והסתיידויות מקומיות בגידים. בעקבות הטיפול בגלי הלם, מוגברת זרימת הדם לאזור, והדלקת והכאב נעלמים. משך הטיפול הוא קצר, ולרוב אינו מצריך הרדמה מקומית או אלחוש. המטופל יושב נינוח על כיסא ומקום הכאב מוצמד אל המכשיר. גלי ההלם מתמקדים באזור הכאב וחודרים אל גוף המטופל. בתום הטיפול משוחרר המטופל לביתו.
טיפול שגרתי אפקטיבי באורתוספק נמשך כעשרים דקות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!


שם מלא

דואר אלקרוני

טלפון

wordpress themes